قرص بزرگ كننده آلات

توضيحات

پيوندها
لينكي ثبت نشده است
طراحي قالب وبلاگ
ايجاد وبلاگ
ساير ابزارها
[ ]

خبرخوان يا همان RSS وبلاگ

دانستني هاي زندگي و زناشويي

خريد لارجر باکس اکستندر مگنت دار

خريد اينترنتي مگنا

خريد اينترنتي کرم لارگو

خريد اينترنتي ويگاريکس

بهترين قرص تاخيري مردان

نام محصول :مكس من 12 عددي اصل


كاربرد:كپسول تاخيري و تقويتي مكس من 12 تايي (همراه با 12 عدد قرص تاخيري)

قرص گياهي تاخيـر در انـزال مكس من ((MaxMan Pills: اين كپسول به وسيله ي نخبگان علم زيست شناسي امريكا در كارخانه اي در منهتن نيويورك در ايالات متحده ساخته شده است. تقويت كننده ي طبيعي و خالص آلـت هر جزء اين محصول به طور دقيق آزمايش و تست شده است و اثر آن بر روي دوام و سفتي آلـت به وضوح مشاهده شده است. ويژگي منحصر به فرد اين محصول قابل استفاده بودن آن براي تمام سنين است. اين كپسول داراي زمان عملكرد بسيار كوتاهي مي باشد و در مدت زمان 20 تا 30 دقيقه عطش شهـــ.ـوت و سفتـي آلـت را چندين برابر مي كند. از ديگر ويژگي هاي متمايز كننده اين محصول از محصولات مشابه , گياهي بودن آن است كه عوارض جانبي آن را به حد اقل مي رساند. اين كپسول با افزايش خون رساني به آلـت و آزاد كردن هورمون هاي مردانه موجود در بدن , آلـت را به حداكثر كارايي از نظر سفتي و دوام مي رساند.


كپسول مكس من بدون شك موثرترين و قويترين محصول تقويت قواي جنسي مردان در جهان است . اين كپسول پرفروشترين محصول در آمريكا در سال 2006-2007 بوده است. مكس من مي تواند به سرعت به افزايش قواي جنـسي، طولاني كردن زمان نزديـكي، كلفت كردن آلـت تنـاسلي، درمان موثر ناتواني جنـسي، بهبود زندگي زنـاشويي طبق تحقيقاتي كه استادان دانشگاه آمريكا صورت داده اند به طور معمول ۶۸% از زنان به ۸ دقيقه زمان تا رسيدن به اوج لذت جنسي و ۴۵% از آنها به ۱۲ دقيقه وقت نياز دارند متاسفانه بيشتر از ۷۵% از مردان قادر نخواهند بود بيش از 3 تا 6 دقيقه خودشان را كنترل نمايند. مكس من اين مساله را براي شما به سادگي حل خواهد كرد.


طريقه مصرف: يك كپسول و يك قرص همراه آن را با يك ليوان آب سرد ميل كنيد. تذكر: در هر ۲۴ ساعت حداكثر مصرف يك عدد كپسول مجاز است. هر بسته مكس من حاوي 12 عدد كپسول + 12 عدد قرص تاخير در انزال ميباشد. روي بسته هاي ارسالي تاريخ توليد و تاريخ انقضا وشماره سريال محصول درج شده است.


افزايش ميل ، قدرت و كيفيت رابطه جنـسي . جلوگيري از انـزال زود رس و افزايش زمان نزديـكي و مقـاربت. كپسول مكس من بدون شك موثرترين و قويترين محصول تقويت قواي جنـسي مردان در جهان است . اين كپسول پرفروشترين محصول در آمريكا در سال ۲۰۰۶- ۲۰۰8 بوده است. مكس من مي تواند به سرعت به افزايش قواي جنـسي، طولاني كردن زمان نزديـكي، كلفت كردن آلـت تـناسلي، درمان موثر ناتواني جنـسي، بهبود زندگي جنـسي طبق تحقيقاتي كه استادان دانشگاه آمريكا صورت داده اند به طور معمول ۶۸% از زنان به ۸ دقيقه زمان تا رسيدن به اوج لـذت جنـسي و ۴۵% از آنها به ۱۲ دقيقه وقت نياز دارند متاسفانه بيشتر از ۷۵% از مردان قادر نخواهند بود بيش از ۳ تا ۶ دقيقه خودشان را كنترل نمايند. مكس من اين مساله را براي شما به سادگي حل خواهد كرد. مكس من كاملا از مواد طبيعي ساخته شده است. برخي از مواد سازنده مكس من عبارتند از: قارچ كاترپيلار، نوعي ميوه خوشه اي ، جنسينگ، زعفران و غيره موارد مصرف: كوتاهي آلـت، ناتواني جنـسي، عدم وجود اسپرم


مكس من 12 عددي اصل


برخي از امكانات و قابليتها:

 • داراي مجوز از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكي
 • بدون عوارضي چون تپش قلب ، چاقي و اضافه وزن يا ناراحتي هاي پوستي و گوارشي و...
 • داراي گواهي GMP ، توليد تحت شرايت كنترل كيفيت از FDA آمريكا
 • توليد شده در مدرنترين لابراتوآرها دنيا بوسيله پرسنل متخصص .
 • توليد شده از بهترين نوع مواد طبيعي و 100% نوترال بدون هيچگونه عوارض جانبي
 • افزايش شـق پذيري و سختي آلـت در زمان نــعوظ
 • هر بسته مكس من حاوي 12 عدد كپسول + 12 عدد قرص تاخـير در انـزال ميباشد..

 • قيمت: 30,000 تومان

  خريد مكس من 12 عددي اصل

  + | نوشته شده در: ۴ آبان ۱۳۹۱ توسط: قرص بزرگ كننده آلات , بزرگ كردن آلت اقايان نظرات (1)
  CopyRight © http://mag2.pirozfa.com